This content is blocked due to privacy reasons, you need to allow the use of cookies.
This content is blocked due to privacy reasons, you need to allow the use of cookies.

Czyste i zadbane biuro jest ważnym elementem wizerunku firmy. Zapewnia pozytywne wrażenie na klientach, partnerach biznesowych oraz pracownikach, co może przyczynić się do zwiększenia zaufania i sukcesu biznesowego. Inwestycja w profesjonalne usługi sprzątające w biurach przynosi wiele korzyści, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym, co sprawia, że jest to wartościowy wybór dla każdej firmy.

IMS GRUPA to renomowana firma sprzątająca z bogatym doświadczeniem, specjalizująca się w profesjonalnym sprzątaniu biur. Jesteśmy znani z wysokiej jakości świadczonych usług oraz elastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb klientów.

Jak przebiega usługa sprzątania biur

Proces sprzątania biur rozpoczyna się od szczegółowej analizy potrzeb klienta i specyfiki budynku. Nasz zespół współpracuje z klientem, aby dokładnie zrozumieć jego oczekiwania i dostosować nasze usługi do wymagań. Następnie, wyznaczamy harmonogram sprzątania, uwzględniając preferowane godziny pracy klienta oraz specyfikę obiektu. Dzięki elastycznemu podejściu jesteśmy w stanie dostosować się do różnych harmonogramów i zapewnić sprzątanie w dogodnych dla klienta terminach.

Nasi pracownicy przeprowadzają kompleksowe czyszczenie biur. Usługa obejmuje między innymi:

  • odkurzanie i mycie podłóg,
  • czyszczenie mebli,
  • dezynfekcję powierzchni,
  • usuwanie kurzu z powierzchni,
  • mycie okien,
  • czyszczenie łazienek
  • wymianę worków na śmieci i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych.

Zainwestuj w profesjonalne usługi sprzątające dla Twojego biura już dziś i przekonaj się, jak czystość i porządek mogą wpłynąć pozytywnie na efektywność pracy oraz wizerunek Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już teraz, a zapewnimy Ci czyste i przyjemne środowisko pracy, które przyciągnie uwagę.

Sprzęt i Personel

Do wykonywania prac porządkowych używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń sprzątających takich firm jak: COMAC, NUMATIC, KARCHER, VIKAN oraz chemii profesjonalnej takich firm jak: TASKI, WERTROK, DAERG CHEMICA z odpowiednimi atestami PZH.

Również wszystkie materiały dodatkowe, czyli wszelkie narzędzia do prac porządkowych są produktami wysokiej jakości.

Pracownicy wykonujący serwis wyposażeni są w odpowiednie stroje robocze z widocznym logo naszej firmy oraz identyfikatorem personalnym. Każdy pracownik, który rozpoczyna pracę, przechodzi szkolenie z zakresu technologii sprzątania oraz metod dawkowania używanych środków chemicznych. Obowiązkowe szkolenie z zakresu BHP i PPOŻ jest standardem, jakiego przestrzegamy przed rozpoczęciem współpracy.

Zapewniamy naszym zleceniodawcom bezpieczną, odpowiedzialną i wysokiej jakości obsługę.

Zapytaj o usługę