This content is blocked due to privacy reasons, you need to allow the use of cookies.
This content is blocked due to privacy reasons, you need to allow the use of cookies.

O firmie

Zadbamy o Twoje potrzeby

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą i dostarczającą wiodące rozwiązania do sprzątania obiektów komercyjnych i mieszkaniowych w Warszawie i okolicach.

Nasz cel to

Zadowolenie klienta

Firma sprzątająca IMS GRUPA oferuje Państwu szereg usług porządkowych takich jak: czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej, pranie wykładzin, profesjonalne sprzątanie biur i różnorodnych obiektów zarówno firmowych jak i prywatnych. Ponadto świadczymy usługi sprzątania pobudowlanego. Głównym terenem naszej działalności jest Warszawa. Jako firma sprzątająca wykonujemy także mycie okien oraz witryn a także sprzątanie osiedli mieszkaniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.

Przedstawiamy krótką prezentację firmy sprzątającej IMS GRUPA, profilu jej działalności oraz oferowanych usług.

Nasza firma powstała w 2008 roku. Zamierzeniem było świadczenie usług w zakresie sprzątania biur i obiektów, a także mycia samochodów oraz prania tapicerki samochodowej.  Od początku rozwijamy się w tym zakresie i budujemy nasze doświadczenie poprzez ciągły postęp i doskonalenie się w tych dziedzinach. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonej pracy, co nieodłącznie wiąże się z zadowoleniem każdego z powiększającej się grupy naszych Klientów. Indywidualne podejście do każdego wyzwania, dbałość o detale, poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań i dążenie do satysfakcji Klienta to nasz elementarny i najwyższy cel. Cieszy nas, kiedy naszą pracą zyskujemy duże uznanie i zaufanie Klientów.

Podczas pracy nie zapominamy o ekologii. Jako firma sprzątająca przykładamy dużą wagę do zagadnień związanych z ochroną środowiska. Propagujemy segregację odpadów, politykę „zakręconych kranów i zgaszonych świateł”. Stosujemy wyłącznie środki chemiczne, które posiadają atesty i są biodegradowalne. Odpowiedni nadzór nad personelem przekłada się na jakość naszej pracy i gwarantuje profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań…..