Please wait while JT SlideShow is loading images...
JT SlideShow Module v1.7

Firma sprzątająca Warszawa i okolice - IMS GRUPA

 

Przedstawiamy krótką prezentację firmy sprzątającej IMS GRUPA, profilu jej działalności oraz oferowanych usług.

Nasza firma powstała w 2008 roku. Zamierzeniem było świadczenie usług w zakresie sprzątania biur i obiektów, a także mycia samochodów oraz prania tapicerki samochodowej.  Od początku rozwijamy się w tym zakresie i budujemy nasze doświadczenie poprzez ciągły postęp i doskonalenie się w tych dziedzinach. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonej pracy, co nieodłącznie wiąże się z zadowoleniem każdego z powiększającej się grupy naszych Klientów. Indywidualne podejście do każdego wyzwania, dbałość o detale, poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań i dążenie do satysfakcji Klienta to nasz elementarny i najwyższy cel. Cieszy nas, kiedy naszą pracą zyskujemy duże uznanie i zaufanie Klientów.

Podczas pracy nie zapominamy o ekologii. Jako firma sprzątająca przykładamy dużą wagę do zagadnień związanych z ochroną środowiska. Propagujemy segregację odpadów, politykę "zakręconych kranów i zgaszonych świateł". Stosujemy wyłącznie środki chemiczne, które posiadają atesty i są biodegradowalne. Odpowiedni nadzór nad personelem przekłada się na jakość naszej pracy i gwarantuje profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań.....

... co potwierdzają nasi Klienci.

 

Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje do poprawnego działania pliki cookies. Prosimy o Akceptację plików. W przeciwnym wypadku prosimy o wyłączenie plików cookies w ustawieniach przeglądarki.